parallax background
Łącze Światłowodowe Allkomp

Cennik Allkomp abonamentu i instalacji

 

Nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami i sprawdź cennik oraz czy jesteś w zasięgu naszej instalacji Światłowodu Allkomp.

Istnieje możliwość podłączenia Państwa domu do łącza światłowodowego, zapewniającego niespotykaną w innych technologiach wydajność i stabilność Internetu. Wraz z Internetem dostarczamy telewizję. Oferta to: łącze światłowodowe w dowolnej prędkości, bez żadnych limitów. Podstawowa prędkość to 300 Mbit/s za 66 zł brutto.

 
 

Niespotykana wydajność i stabilność

Oferujemy łącze internetowe w poniższych prędkościach, bez żadnych limitów transferu danych pobieranych i wysyłanych (download/upload). Sprawdź cennik.
 
 
Jeżeli posiadają Państwo terminową umowę u innego operatora, a nie mogą się doczekać światłowodu, prosimy o kontakt. Nasi abonenci "radiówki" przechodzą na światłowód z rabatem 100 zł netto na instalację (deinstalujemy i zabieramy antenę).

Dodatkowo istnieje możliwość przeniesienia aktualnego numeru telefonu stacjonarnego, gdzie abonament będzie wynosił 12,23 zł brutto (10,00 zł netto). Dostęp do Internetu nie wymaga posiadania telefonu stacjonarnego, jest to oferta opcjonalna.

Zobacz nasze aktualne rabaty w sklepie stacjonarnym oraz promocje na dostawę Internetu na naszym Fanpage Allkomp.